MagicSchool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MagicSchool

MAGIC
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Записване

Go down 
+14
saidin4e
epic
Phoebe Halliwell
alexandur_93
Старейшина
DANI_13
ГеРиТуУуУ
charmed
..:BaBy DoLL:..
проф.Фийби Милано
s1ni
Маг
ralifen
Проф.Лео Уаят
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Проф.Лео Уаят

Проф.Лео Уаят


Брой мнения : 64
Age : 30
Location : Директор на училището за магии;Притежание:Книгата на сенките;Ангел;Сила:Замръзяване
Registration date : 06.01.2008

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 12, 2008 9:56 pm

Одобрен си!
Върнете се в началото Go down
Phoebe Halliwell

Phoebe Halliwell


Брой мнения : 8
Age : 31
Location : 1курс ;Притежание:Книгата на сенките;Сила:Видения
Registration date : 13.01.2008

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 3:48 pm

Име: Фийби Халиуел
Години:14
Външен вид: 1.70м , черна права коса, малко избухлива, но винаги е усмихната и весела
История: Един ден, както се разхождала по улицата, Фийби се блъснала в едно момче и видяла как го блъска кола. Точно след видението момчето претърпяло катастрофа. Фийби се уплашила и избягала в къщи. Преди вечеря тя говорила с баща си и майка си за това, което и се било случило. Те и казали, че това е било само съвпадение и я прегърнали. Тогава тя видяла как баща и се задавя. Фийби веднага казала това на родителите си, но те не и повярвали. По време на вечерятя бащата на Фийби наистина се задавил и тогава тя му помогнала. Родителите й вече били сигурни, че дъщеря им наистина има видения.
Сила: Видения


Последната промяна е направена от на Чет Яну 17, 2008 7:20 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Проф.Лео Уаят

Проф.Лео Уаят


Брой мнения : 64
Age : 30
Location : Директор на училището за магии;Притежание:Книгата на сенките;Ангел;Сила:Замръзяване
Registration date : 06.01.2008

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 5:35 pm

Одобрена си! И да знаеш учебната година започва утре на 14.01.08 г.

Първия урок ще се появи около 15:30 - 16:00! УСПЕХ!
Върнете се в началото Go down
Phoebe Halliwell

Phoebe Halliwell


Брой мнения : 8
Age : 31
Location : 1курс ;Притежание:Книгата на сенките;Сила:Видения
Registration date : 13.01.2008

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 6:01 pm

Благодаря!
Върнете се в началото Go down
epic

epic


Брой мнения : 2
Registration date : 14.01.2008

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 14, 2008 1:18 am

ODEVE SE REGNAH I NZ SQ KFO E TFA DEJE ZA PARVI PAT 4UVAM ZA TOQ SERQL ILI FILM KFOT E TAMA KFO E TF DA TE ODOBRQVAT KFI SA TIQ SILI KFI SA TIQ ISTORI MISTORIII I DRUGI TAKI KFO STAVA KAT ZAPO4NE O4EBNATA GODINA KFO E DA TE ODOBRAT
Записване - Page 2 Anm8a511
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 14, 2008 3:00 pm

Пиши на кирилица и всичките въпроси в темата "Въпроси"!!!!!
Върнете се в началото Go down
saidin4e




Брой мнения : 1
Location : 1курс ;Притежание:Книгата на сенките;Сила:Видения
Registration date : 22.01.2008

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 22, 2008 5:22 pm

Име - Дилейн Мир
Години - 18
История - Един ден се разхождах с приятели в гората. Имахме намерение да си направим нещо като лагер. Всичко вървеше нормално. Пяхме, играхме, веселихме се. Прекарвахме си много добре. Когато се стъмни запалихме огън и наклахме огън. Изчакахме луната да изгрее и започнахме да си разказваме страшни истории. Добре успяхме да се наплашим. Реших да си лягам и се прибрах в палатката си. Не усетих кога съм заспала, но изведнъш се събудих. В палатката бяхме аз и една приятелка. Тя беше донесла фенер. Присегнах се да го взема за да изляза и да подишам свеш въздух. Тогава се случи нещо. Изведнъж се случи...беше като проблясък или нещо подобно. Помислих че само съм си въобразила. Бях видяла как на сутринта при зори нашата палатка бива разкъсана от мечка, но преди това да се случи аз се събуждах и отварях дневника си за да напиша няколко реда в него. Върнах се отново и заспах. На сутрента се събубих и взех дневника си. Осъзнах че не съм сънувала. Събудих приятелката си и излязохме навън. Така се спасихме от мечката
Сила: Видения
Върнете се в началото Go down
Проф.Лео Уаят

Проф.Лео Уаят


Брой мнения : 64
Age : 30
Location : Директор на училището за магии;Притежание:Книгата на сенките;Ангел;Сила:Замръзяване
Registration date : 06.01.2008

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 22, 2008 5:54 pm

Добре дошла в нашето училище!Одобрена си!Сега виж уроците,които са предадени в темата "Кабинети" и напиши,които домашни успееш!Прати всички на мен на ЛС!И им пиши заглавията за да не се обърквам!Примерно ако пишеш домашната по История на магията на 2 урок напиши "История на магията 2 урок" и готово! Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
FrAnCuZoIcHeTy

FrAnCuZoIcHeTy


Брой мнения : 4
Age : 29
Registration date : 06.02.2008

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 07, 2008 3:17 pm

Име: Златомира Цветомирова Цолова
Години:13
Външен вид:Висока около 163, очи - зелени, коса - емо стайл кестенява, 45 кг Smile
История:Бях на 10...докато гонех котката ми се блъснах в една врата която не бях виждала до сега...отидох до майка ми и я попитах какво има зад тази врата но тя не искаше да ми каже...каза ми да не я отварям докато не ми каже...но вечерта любопитството ми надделя...станах от леглото и отидох до вратата...когато пипнах дръжката чух гласа на баба ми която отдавна беше умряла...тя ми каза да вляза защото нещо ме очаква вътре...отначало се изплаших но после щом отворих вратата видях една книга...отпред имаше един странен знак...беше нарисуван един кръг със звезда в него....когато отворих книгата на първата страница видях същия знак в под него имаше един текст който се римуваше...прочетох текста на глас ... побиха ме тръпки и отидох да спя...на сутринта се случи нещо ... изведнъж изпаднах в безсъзнание и се озовах в училището ми по пижама..в следващия момент пак бях унас...по-късно същия ден .. в час по физкултура когато скачахме аз скочих но не паднах на земята а останах във въздуха..и като се прибрах попитах майка ми какво става с мен и тя ми разказа че от нашия род всички жени са вещици...ии така..това е моята история Smile
Сила: Астрална проекция и Левитация Smile
Върнете се в началото Go down
energy_m




Брой мнения : 1
Registration date : 10.02.2008

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 7:25 pm

име:лаят халиуел
години:16
външен вид:висок с кафява коса и пъстри очи
история:Един ден докато вървях по улицата към мен полетя някаква огнена топка.По рефлекс си дадох ръцете на пред и кълбото замръзна.Неочаквано към мен тръгна някакъв демон, но преди да успея да реагирам той се взириви.Тогава видях родителите си да стоя зад него и маика сочеше с ръце към него, а баща ми стоеше от страни.Тогава те се приближха към мен и ми казаха че са магове и аз притежавам магически сили като тях.
сила:замръзяване и невидимост
Върнете се в началото Go down
FrAnCuZoIcHeTy

FrAnCuZoIcHeTy


Брой мнения : 4
Age : 29
Registration date : 06.02.2008

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 03, 2008 12:26 pm

Извинете, но може ли някой да ми каже дали съм одобрена или ???
Върнете се в началото Go down
Проф.Лео Уаят

Проф.Лео Уаят


Брой мнения : 64
Age : 30
Location : Директор на училището за магии;Притежание:Книгата на сенките;Ангел;Сила:Замръзяване
Registration date : 06.01.2008

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 12:09 pm

Одобрена си!Извинявам се за дългото ми отсъствие!!!Вече съм тук Smile
Върнете се в началото Go down
FrAnCuZoIcHeTy

FrAnCuZoIcHeTy


Брой мнения : 4
Age : 29
Registration date : 06.02.2008

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 2:48 pm

lol! Мерси много Smile
Върнете се в началото Go down
Сесилия

Сесилия


Брой мнения : 1
Registration date : 19.09.2008

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Сесилия Фернандес   Записване - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 19, 2008 3:17 pm

Сесилия Фернандес
аз съм на 13 години
Чаровна тъмна коса светли очи 140 висока и др.
Аз съм добра но,понякога изпадам в истерия и не мога да се здържам обичам да помагам с каквото мога ако някои е наранен го изслушвам и го оспокоявам но, немога да не помогна на моите приятели никога не ги изоставям обичам да похапвам торта.
Нашето семеиство се разбираме отлично нямаме разправии любимият ми ден е рождениия ми ден на 11 ми мама и татко ми подариха котенце кръстих го Маша родена съм в Gold Dreams градъд на мечтите живеем в просторна къща до плажа всяка сутрин гледам изгревът.
Върнете се в началото Go down
siskoooo




Брой мнения : 1
Registration date : 15.07.2010

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 15, 2010 3:01 pm

Име:Светослав Славчев
Години: 13
Външен вид:Кестенява коса,Кафеви очи 145см.
История: Една вечер с приятели, които имаха сили играехме на криеница. Те знаеха,че аз нямам сила и никога не ме оставяха да търся. Когато всички започнаха да се крията аз знаех,че ще ме намерят пръв и въпреки това се скрих след това инститно кръстосах ръце и иэведнъж се издигнах на високо . След тази случка започнах да чета маг. книги и станах много добър с Левитацията
сила:Левитацията
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Записване
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MagicSchool :: Училището :: Училището-
Идете на: